Kontrola zarządcza w Płocku

Miło nam poinformować, że 06 maja 2020 roku spółka Red Ocean Sp. z o.o. i Miasto Płock podpisały umowę na wdrożenie i utrzymanie platformy roGRCJest to kolejna jednostka samorządu terytorialnego, która zaufała naszemu rozwiązaniu i zdecydowała się na współpracę z Red Ocean. Dzięki Systemowi, na terenie Miasta Płocka oraz jego jednostek organizacyjnych, możliwe będzie wsparcie urzędu w opracowaniu planu działalności, zarządzaniu ryzykiem i przeprowadzeniu samooceny kontroli zarządczej I i II poziomu. 

Tym samym nasze narzędzie usprawnia prace?kolejnej jednostki samorządu terytorialnego w realizowaniu ustawowych obowiązków. Nowatorskie rozwiązanie opracowane i ciągle rozwijane przez naszych specjalistów pozwala na optymalizowanie procesów zarządczych JST, co przekłada się na oszczędność środków finansowych, czasu i zasobów ludzkich.? 

Wykorzystanie rozwiązania chmurowego pozwala klientom na skoncentrowanie się na zadaniach merytorycznych, a nie na zakupie i późniejszym utrzymaniu infrastruktury teleinformatycznej.