10lat w branży IT

Drodzy Klienci, Partnerzy biznesowi, Pracownicy, Przyjaciele!

Rok 2021 ma dla nas szczególne znaczenie. Obchodzimy bowiem 10 lat naszej działalności w branży IT.
Od 10 lat doradzamy, wspieramy we wdrażaniu projektów IT i tworzymy rozwiązania dopasowane do potrzeb naszych Klientów.
 

Zakładając spółkę mieliśmy jasno sprecyzowaną misję “Exceeding your expectations”. Ta filozofia działania jest niezmienna. Cały czas, we wszystkich obszarach naszej działalności, kierujemy się tym, by nasze usługi nie tylko sprostały oczekiwaniom Klientów, ale wręcz przewyższały te oczekiwania.  

Jubileusz 10-lecia to także czas podsumowań. Z perspektywy czasu, możemy zobaczyć, ile udało nam się osiągnąć, jak się rozwinęliśmy, ile zdobyliśmy doświadczenia, ale również mamy możliwość przeanalizować drobne potknięcia i wyciągnąć wnioski na przyszłość.  

Naszą przygodę w IT zaczynaliśmy z niewielkim zespołem, przed którym stały trzy niezwykle ważne zadania: zbudowanie wizerunku, zwiększenie świadomości marki na rynku IT i zdobycie pierwszych klientów. To dzięki ich wysiłkom, z roku na rok odnosiliśmy co raz więcej sukcesów i rozwijaliśmy naszą działalność. Aktualnie Red Ocean to zespół kilkudziesięciu programistów, analityków biznesowych i sprzedawców. A grono naszych Klientów obejmuje kilkadziesiąt organizacji. 

Serdecznie dziękujemy wszystkim naszym Klientom, Partnerom biznesowym, Pracownikom i Przyjaciołom!!!
To dzięki Wam możemy się rozwijać, zdobywać doświadczenie i realizować naszą misję i cele.
Nasze sukcesy to Wasza zasługa. 

Dziękujemy, że jesteście z nami! 
Zarząd Red Ocean