Google Apps dla Firm


Czym jest Google Apps?

Najbardziej znanym produktem firmy Google jest wyszukiwarka Google, najbardziej popularna strona internetowa na świecie. Wykorzystując doświadczenie i infrastruktę uzyskane przy jej tworzeniu firma Google opracowała także inne narzędzia mające ułatwić codzienną pracę a jednocześnie zmniejszyć koszty przeznaczone na IT. Google Apps to pakiet aplikacji biurowych działających w chmurze. Zapewnia zestaw narzędzi niezbędnych do efektywnego prowadzenia biznesu, takich jak klient pocztowy, kalendarz, aplikacje do tworzenia dokumentów, arkuszy kalkulacyjnych, prezentacji i wiele innych. Został zaprojektowany z myślą o współpracy między użytkownikami. Dzięki Google Apps małe firme mogą uzyskać dostęp do najnowocześniejszych narzędzi zapewniających bezpieczeństwo, stabilność i dostępność IT na najwyższym poziomie, osiągalnym do tej pory jedynie dla wielkich korporacji.


Co może zaoferować Twojej firmie?

bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo

Twoje dane należą do Ciebie, a narzędzia Google Apps pozwalają Ci je kontrolować oraz decydować komu i w jakim zakresie je udostępniasz. Wszystkie przesyłane dane są szyfrowane.
dostępność

Dostępność

Z Google Apps można korzystać z dowolnego miejsca, o dowolnej porze i z dowolnego urządzenia. Użytkownicy mogą pracować na swoim własnym sprzęcie bez konieczności instalowania dodatkowego oprogramowania. Google Apps synchronizują się z urządzeniami z systemem Android, iOS, telefonami BlackBerry i Windows Phone.
stabilność

Stabilność

Google gwarantuje dostępność aplikacji przez 99,9% czasu, bez planowanych postojów. Kopie tworzonych dokumentów są automatycznie zapisywane na serwerach Google, można więc łatwo je odzyskać po awarii lub kradzieży komputera.
współpraca

Współpraca

Google Apps pozwalają użykownikom na jednoczesną pracę nad dokumentem w czasie rzeczywistym. Pracownicy nie muszą przesyłać sobie kolejnych wersji, wszyscy mają dostęp do tej samej, aktualnej wersji dokumentu.
wydajność

Wydajność

Niezwykle skuteczne wyszukiwanie pozwala oszczędzić czas potrzebny na segregowanie i sortowanie dokumentów i maili.
skalowalność

Skalowalność

W przypadku nagłego wzrostu liczby pracowników lub danych nie trzeba zmieniać umowy, infrastruktury IT, zwiększać liczby pracowników i zasobów IT. Wystarczy dokupić więcej licencji lub miejsca na dysku. Każdy użytkownik otrzymuje 30 GB przestrzeni dyskowej z możliwością rozszerzenia.
popularność

Popularność

Z Gmaila korzysta aktywnie ponad 400 milionów użytkowników. Prawdopodobnie wielu pracowników miało już z nim styczność i używa go do celów prywatnych. Przejście na Google Apps pozwoli im pracować korzystając z technologii, które znają i lubią.
prostota

Prostota

Do obsługi Google Apps wystarczy dowolne urządzenie z dostępem do internetu na użytkownika. Nie trzeba posiadać żadnej dodatkowej infrastruktury IT, serwerów ani oprogramowania. Nie trzeba też instalować żadnych aktualizacji, ani poprawek.

Jakie narzędzia wchodzą w skład Google Apps?


Usługi Red Ocean

Red Ocean, autoryzowany Partner Google Apps, oferuje dodatkowo kompleksowe usługi obejmujące swoim zakresem min. :

  • Wdrożenie
  • Konfigurację
  • Migrację danych
  • Szkolenia
  • Pomoc techniczną
Skontaktuj się z nami, aby umówić się na krótkie spotkanie i dowiedzieć, jakie wymierne korzyści może przynieść Twojej firmie wdrożenie Google Apps i jak prosto można je wdrożyć.