Ulepszamy nasz Pakiet KZ

Cały czas ulepszamy nasz Pakiet KZ wprowadzając nowe funkcjonalności, które są pozytywnie oceniane przez naszych Klientów. Kilkuletnia współpraca z Miastem Tychy, Miastem Sopot i Gminą Sochaczew jest dowodem na to że oferowane przez nas wsparcie w zakresie kontroli zarządczej, spełnia oczekiwania samorządów. Utrzymanie dobrych, partnerskich relacji z Klientami to nasz priorytet. Przedłużając współpracę na kolejny 2018 rok, zarówno Sopot, Tychy jak i Sochaczew dają nam jasny sygnał że zmierzamy w dobrym kierunku.

Więcej...

Kontrola zarządcza w JST

Początek 2018 roku pozostawał bardzo pracowity dla Zespołu Red Ocean KZ. Ponad standardowe wsparcie naszych Klientów w trakcie przeprowadzenia samooceny kontroli zarządczej za ubiegły rok, tworzenie planów działalności na kolejny rok oraz zarządzanie ryzykiem, nasz zespół ekspertów przygotował i przeprowadził szkolenie z zakresu kontroli zarządczej dla Urzędu Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego. Program szkolenia obejmował następujące zagadnienia:
• Kontrola zarządcza – podstawy teoretyczne i prawne;
• Plan działalności – cele, zadania, mierniki;
• Identyfikacja i analiza ryzyka;
• Informacja i komunikacja;
• Monitorowanie i ocena.

Więcej...

Pierwsza połowa listopada 2017 r.

Pierwszą połowę listopada 2017 możemy zaliczyć do bardzo udanych, Gmina Ujazd podpisała z nami umowę na dalszą współpracę w zakresie kontroli zarządczej. Dodatkowo Miasto Stołeczne Warszawa zdecydowało się przedłużyć z nami współpracę na kolejne 3 lata. Największym sukcesem jest dla nas zadowolenie naszych Klientów. Decydując się na przedłużenie z nami współpracy, dają nam jasny sygnał, iż nasze profesjonalne podejście i zaangażowanie spełnia ich oczekiwania. Zamierzamy stawać się jeszcze lepszymi w konsekwencji nieustannie rozwijamy nasze narzędzia oraz pracujemy nad nowymi rozwiązaniami, które będziemy wkrótce wdrażać.

Więcej...

Kolejni Klienci na Dolnym Śląsku !

W Październiku 2017 z naszego wsparcia w zakresie kontroli zarządczej postanowili skorzystać Miasto Wołów i Powiat Wołowski. Jesteśmy już po podpisaniu umowy, wdrożeniu Systemu, dodatkowo wszyscy użytkownicy zostali przeszkoleni i zapoznani z ogromnymi możliwościami jakie daje Pakiet Kontrola Zarządcza, oferowany przez Spółkę Red Ocean KZ. Cieszy nas że kolejne samorządy z województwa dolnośląskiego doceniają nasze narzędzie (Pakiet Kontrola Zarządcza) i profesjonalne podejście do Klientów (które potwierdzają liczne referencje).

Więcej...

Do grona naszych zadowolonych Klientów dołączyło Miasto Jarocin

We wrześniu 2017 r. do grona naszych zadowolonych Klientów dołączyło Miasto Jarocin. Jest to dowód na to, iż świadomość na temat kontroli zarządczej w samorządach wzrasta. Wójtowie, Burmistrzowie i Prezydenci zamierzają w nowoczesny sposób realizować ustawowy obowiązek samooceny oraz efektywnie zarządzać swoimi JST. W wyniku wsparcia oferowanego przez nasz "Pakiet Kontrola Zarządcza", każda pojedyncza Jednostka Samorządu Terytorialnego osiąga postawione przed nią cele, wykonuje swoje zadania w sposób wydajny i efektywny, zgodnie z obowiązującymi przepisami. Natomiast wygenerowane przez nasz system raporty i zestawienia odpowiadają stanowi rzeczywistemu.

Więcej...

Poszukujemy koordynatorów regionalnych

Poszukujemy koordynatorów regionalnych ds. współpracy z samorządami w zakresie kontroli – zarządczej.

Więcej...

Wspracie procesu Zarządzania Ryzykiem dla Miasta Stołecznego Warszawa

referencjawarszawa

W sierpniu 2017 r., Spółka Red Ocean KZ podpisała umowę z Miastem Stołecznym Warszawa na budowę narzędzia informatycznego wspierającego proces zarządzania ryzykiem w M.St. Warszawa. Cieszy nas, iż nasze dotychczasowe prace przy wsparciu Miasta podczas realizacji ustawowego obowiązku samooceny kontroli zarządczej zostały docenione. U.M. Warszawy obdarzył nas ogromnym zaufaniem, powierzając nam stworzenie tak istotnego Systemu. Dołożymy wszelkich starań, aby sprostać oczekiwaniom Klienta i zachować poziom świadczonych przez nas usług na dotychczasowym najwyższym poziomie.

Więcej...

Red Ocean realizuje Generator Ofert

Zabki

W dniu 18 sierpnia 2017r. konsorcjum spółek Red Ocean Group Sp. z o.o. oraz Red Ocean Sp. z o.o. podpisało w wyniku wygranego konkurencyjnego przetargu publicznego umowę z Kancelarią Senatu RP na wykonanie, utrzymanie i udostępnianie w Internecie systemu informatycznego do obsługi ofert na realizację zadań publicznych w zakresie opieki nad Polonią i Polakami za granicą. System informatyczny, który zostanie wdrożony przez spółki grupy Red Ocean pozwoli na znaczne usprawnienie realizacji przez Senat RP zadań publicznych z zakresu opieki nad Polonią.

Więcej...

Dodatkowe informacje o Kontroli Zarządczej

Sochaczew

Zapraszamy do odwiedzenia naszej dedykowanej strony internetowej pod adresem www.kontrola-zarzadcza.pl prezentującej osiągnięcia Spółki Red Ocean KZ w zakresie współpracy z samorządami. Nasze rozwiązania stanowią przyjazne i intuicyjne narzędzia w formie e-usług zawierające m.in. 3 moduły umożliwiające:

  • PL@NOWANIE – tworzenie Planu Działalności
  • RYZYK@ – zarządzanie ryzykiem w JST
  • S@MOOCENA – przeprowadzenie samooceny
kontroli zarządczej na I i II poziomie. Profesjonale podejście do Klientów Spółek z Grupy Red Ocean, charakteryzujące się odpowiedzialnością za podejmowane zobowiązania oraz pasją w wdrażaniu nowych rozwiązań informatycznych na bardzo zróżnicowanym obszarze samorządów, zostało potwierdzone referencjami zaprezentowanymi na stronie internetowej Kontroli Zarządczej.

Więcej...

Red Ocean przedłuża umowę z Miastem Stołecznym Warszawa!

kontrolawarszawa

30 listopada 2015 roku Miasto Stołeczne Warszawa podpisało umowę z Red Ocean sp. z o.o. na świadczenie e–Usługi Samoocena Kontroli Zarządczej w m.st. Warszawie. Usługą objęto 36 Biur Urzędu Miasta, 18 Dzielnic i ponad 1000 jednostek organizacyjnych, które korzystają z aplikacji.

Więcej...

EMC oraz Red Ocean dla Polskiego Banku Komórek Macierzystych

pbkm

Rozwiązanie EMC Avamar jest obecnie podstawowym narzędziem backupowym Polskiego Banku Komórek Macierzystych.

Więcej...

Relacja z konferencji Google oraz RedOcean

googlerelacja

Zapraszamy do obejrzenia prezentacji oraz fotorelacji z konferencji Google At Work Roadshow!

Więcej...

Konferencja Google oraz Red Ocean

googleatwork

Zapraszamy do udziału w konferencji Google At Work Roadshow!

Więcej...

Kontrola zarządcza

kontrola

Red Ocean oferuje Państwu zestaw narzędzi wspierających nowoczesne metody zarządzania w jednostkach samorządu terytorialnego. Jest to pierwszy i jedyny tego rodzaju pakiet usług na polskim rynku. Są to usługi funkcjonujące on-line, tzw. e-usługi. Oznacza to, że do korzystania z którejkolwiek e-usługi potrzebna jest jedynie przeglądarka internetowa. Można do nich wrócić w dowolnym czasie i miejscu – nie ma potrzeby instalowania dodatkowego oprogramowania.

Więcej...

Współpraca z Red Hat

W dniu 23 sierpnia 2017r. konsorcjum spółek Red Ocean Group Sp. z o.o. oraz Red Ocean Sp. z o.o. podpisało w wyniku wygranego konkurencyjnego przetargu publicznego umowę na dostawę dla Agencji Rynku Rolnego subskrypcji na oprogramowanie Red Hat Enterprise Linux. Zawarcie umowy było wynikiem posiadanego partnerstwa z oficjalnymi dystrybutorami oprogramowania Red Hat.

Więcej...

Nieograniczona przestrzeń dyskowa w chmurze

drive

Google Dysk do Pracy to doskonałe rozwiązanie dla firm posiadających znaczną liczbę dokumentów lub zwiększone wymagania dotyczące bezpieczeństwa danych.Pozwala na dostęp do danych o dowolnej porze, z dowolnego miejsca i z dowolnego urządzenia. Wspiera dokumenty wielkości nawet 5TB.

Więcej...

Co daje wdrożenie metodyki zarządzania projektami?

metodyka

Świadomość, że wdrożenie metodyki zarządzania projektami w organizacji prowadzi do ewidentnych korzyści na dobre zakorzeniła się w świadomości osób odpowiedzialnych za rozwój informatyki w firmach.

Więcej...

Kompetencje Kierownika Projektu

kompetencje

Wyniki wielu badań zmuszają kierownictwa firm do zastanawiania się czy przy doborze menedżerów projektów, wystarczy uwzględnić ich formalne kompetencje powiązane z posiadanym wykształceniem.

Więcej...

Filozofia Red Ocean

filozofia

Skąd taka nazwa? Dość często jesteśmy pytani o to, dlaczego właśnie taką wybraliśmy dla naszej firmy? "Red ocean" nie wydaje się mieć wiele wspólnego z obszarem naszej działalności.

Więcej...

Google Apps dla Firm

apps

Google Apps to pakiet aplikacji biurowych działających w chmurze. Został zaprojektowany z myślą o współpracy między użytkownikami. Dzięki Google Apps małe firme mogą uzyskać dostęp do najnowocześniejszych narzędzi zapewniających bezpieczeństwo, stabilność i dostępność IT na najwyższym poziomie, osiągalnym do tej pory jedynie dla wielkich korporacji.

Więcej...

Google Search Appliance

gsa

Od kilku lat na rynku dostępne jest "Google w pudełku", specjalne urządzenie pozwalające przeszukiwać zasoby IT firmy, dostarczając wyników równie szybko i skutecznie jak wyszukiwarka Google.

Więcej...

Wszystkiego Najlepszego!!

zyczenia

Red Ocean Sp. z o.o. przedłuża kolejne umowy i zyskuje nowych klientów z sektora publicznego.

tychy

Końcówka roku to dla Red Ocean okres wzmożonej aktywności. Spółka w grudniu 2015 roku zdobyła nowego klienta oraz przedłużyła umowę z dotychczasowym partnerem na następny rok.

Więcej...

Specjalista ds. Rynku Samorządów

specjalistasamorzad

Red Ocean poszukuje kandydatów na stanowisko: Specjalista ds. Rynku Samorządów

Więcej...

Programista

programistakz

Red Ocean poszukuje kandydatów na stanowisko: Programista

Więcej...

Programista JAVA

programistajava

Red Ocean poszukuje kandydatów na stanowisko: Programista JAVA

Więcej...